Geodeta Szczytno usługi geodezyjne, pomiary

Oferujemy szeroki zakres usług jako geodeta Szczytno. Mamy ponad 14 lat doświadczenia w obsłudze inwestycji budowlanych, sporządzaniu map i pomiarach terenowych. Działamy szybko, sprawnie i precyzyjnie. Nasza dokumentacja cechuje się wyjątkową dokładnością. Zatrudniamy profesjonalnych geodetów z wymaganymi uprawnieniami. Docieramy do miejsc trudno dostępnych i wykonujemy pomiary nawet na bardzo dużych powierzchniach.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę

Ponad 14 lat doświadczenia – Profesjonalnie i rzetelnie

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail

geodeta szczytno usługi geodezyjne

Geodeta Szczytno - dlaczego zaufało nam setki klientów

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nasze usługi geodezyjne Szczytno są w pełni profesjonalne i atrakcyjne cenowo. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, zapewniając Państwu bezproblemową realizację inwestycji budowlanych na każdym etapie. Oferujemy konkurencyjne ceny za wysoką jakość usług geodezyjnych. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych rozwiązań przy zachowaniu atrakcyjnych warunków finansowych dla Klientów.

Ponad 14 lat doświadczenia

Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze geodezji, zdobyte przy różnorodnych projektach, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych geodetów, którzy podejście do każdego projektu traktują z pełnym profesjonalizmem, zapewniając kompleksowe i precyzyjne rozwiązania.

Działamy sumiennie, starannie i solidnie

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, zapewniając naszym klientom pełne bezpieczeństwo prawne. Terminowość i rzetelność to dla nas priorytety. Każde zlecenie traktujemy z najwyższą powagą. Nasze pomiary są precyzyjne, a raporty geodezyjne starannie opracowane, co pozwala unikać błędów i nieścisłości.

Uprawnienia zawodowe geodezyjne i do wykonywania lotów dronami

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta i projektu. Zawsze słuchamy potrzeb Klienta i dostosowujemy nasze działania, aby spełnić oczekiwania w najbardziej efektywny sposób.

Usługi geodezyjne Szczytno

Realizujemy pomiary geodezyjne Szczytno, korzystając z najlepszego sprzętu. Mamy bogate doświadczenie w realizacji nawet bardzo skomplikowanych projektów. Przekuwamy naszą wiedzę w zadowolenie i satysfakcję Klientów. Działamy kompleksowo i profesjonalnie nawet podczas niewielkich zleceń. Co nas wyróżnia?

Oferujemy:

 • wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu,
 • dokumentację do celów prawnych,
 • pomiary GNSS,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych,
 • mapy do celów projektowych,
 • podziały nieruchomości na mniejsze parcele,
 • odszukanie i wznowienie granic.

Zobacz wybrane realizacje

20201216_093211
20210816_103857
geodeta-olsztyn-koper16_

Zobacz nasze opinie

Geo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja IconGeo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja

Mieczysława Pimpickiego 8/17, Olsztyn

5,0 78 reviews

 • Avatar Arleta Flis ★★★★★ 3 tygodnie temu
  100% polecam firmę Geo-strefa . Zlecenia wykonane bardzo sprawnie ,profesjonalnie , mieszkamy 250 km od działki na której dokonywaliśmy podziału , stałym kontakt telefoniczny z Panem Grzegorzem i informację z każdego etapu prac sprawił … More , że odrazu poczuliśmy że nasza sprawa jest w bardzo dobrych rękach . Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
 • Avatar Katarzyna Adamiuk ★★★★★ miesiąc temu
  Rzetelna firma, godna polecenia
 • Avatar Jacek Rusiecki ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marta Sikorska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam z całego serca pana Grzegorza super specjalista bardzo mi pomógł ,doradził w trudnym przypadku miły uczynny serdeczny
 • Avatar Marta Deptuła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Pana Grzegorza. Poświęcił przez telefon bardzo dużo czasu. Nakierował od czego powinnam zacząć. Podał cenne namiary na inne firmy, z którymi najpierw powinnam się skontaktować. Dzięki takiej pomocy kupiłam działkę … More ze spokojem i pewnością. Oczywiście wróciłam do Geo-strefy i tym sposobem w tym roku zaczynam budowę. Raz jeszcze dziękuję, będę polecać! Przemiły uczciwy człowiek 😊
 • Avatar grzybek ★★★★★ 2 miesiące temu
  P.Grzegorz godny polecenia. Zlecenia wykonane bardzo sprawnie. Szybka realizacja. Profesjonalne podejście. Konkurencyjne ceny. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. Polecamy w 100%

Geodeta Szczytno - doświadczona firma geodezyjna

Zapewniamy szeroki wybór usług geodezyjnych. Jako geodeta Szczytno realizujemy pomiary w terenie i pracujemy na dokumentach. Sporządzamy mapy do celów projektowych, na podstawie których powstają później plany budowlane. Wiemy, czego od dokumentów oczekują projektanci oraz urzędnicy. Nasze usługi geodezyjne Szczytno to także szeroki pakiet działań w terenie.

Działając jako geodeta Szczytno, zawsze w kompleksowy sposób podchodzimy do realizacji powierzonych nam zadań. Widząc, że przydadzą się dodatkowe działania, zawsze je sugerujemy. Trzymamy się przy tym ustalonego harmonogramu, dzięki czemu nasze prace nigdy nie powodują opóźnień w realizacji inwestycji.

W pracy jako geodeta Szczytno pomagamy inwestorom na różnych etapach realizacji inwestycji – nie ograniczamy się jedynie do sporządzania map. Zaczynamy od dokładnych pomiarów i oględzin terenu. Pozwala to określić, czy teren inwestycyjny spełnia pokładane w nim nadzieje. Pomagamy oszacować, jak duży zakres prac ziemnych będzie niezbędny, żeby zrealizować wszystkie zadania. Wiedza ta wpływa na kosztorysowanie prac. Przeprowadzamy dokładne pomiary i sporządzamy niezbędne mapy, a następnie kontrolujemy robotników, czy postępują zgodnie z nimi.

Pomiary geodezyjne Szczytno

Nie ograniczamy się jedynie do etapu wstępnego. Świadczenie usług geodezyjnych w trakcie samej budowy, obejmujące pomiary kontrolne, aby upewnić się, że prace są prowadzone zgodnie z projektem, a obiekty są umieszczone we właściwych miejscach. Jako geodeta Szczytno mamy bogate doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych – to dla inwestorów gwarancja, że wszystkie nieprawidłowości zostaną szybko wychwycone i naprawione, nie generując niepotrzebnych kosztów. Zapraszamy do współpracy!

Ważną dziedziną geodezji jest kartografia. Sporządzaniem map zajmuje się każdy nasz geodeta Szczytno. Mapy są potrzebne jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty – to na ich podstawie wykonywane są plany budynków. Dokumentacja kartograficzna jest potrzebna także do celów prawnych, na przykład przy podziale nieruchomości na mniejsze parcele. Trzeba wówczas przedstawić niezbędne dokumenty, z których jasno będzie wynikał przyszły podział nieruchomości.


Po zakończeniu inwestycji także sporządza się mapy. Są one wynikiem dokładnej inwentaryzacji obiektu. Mapy inwentaryzacyjne mają na celu przedstawienie dokładnego układu i rozlokowania istniejących obiektów na danym obszarze. Stanowią one istotny element dokumentacji geodezyjnej. Zawierają informacje o lokalizacji budynków, dróg, ogrodzeń, a także wszelkich istotnych detali terenowych. Często obejmują także informacje dotyczące użyźnienia gruntu, a nawet roślinności.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail