Geodeta Olsztynek - usługi geodezyjne, pomiary

Mamy bogate doświadczenie w pracy jako geodeta Olsztynek. Działamy rzetelnie, sprawnie i terminowo. Cechuje nas profesjonalizm. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Zawsze dążymy do tego, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz sprzęt, dzięki czemu nasze usługi geodezyjne Olsztynek są na najwyższym poziomie.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę

Ponad 14 lat doświadczenia – Profesjonalnie i rzetelnie

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail

geodeta olsztynek usługi geodezyjne

Geodeta Olsztynek - dlaczego zaufało nam setki klientów

W pracy jako geodeta Olsztynek działamy precyzyjnie i starannie. Nasza dokumentacja powstaje na bazie pomiarów i badań terenowych oraz lokalnych zbiorów kartograficznych. Przygotowujemy dokumenty do celów projektowych, prawnych i powykonawczych. Podczas wykonywania pomiarów używamy bardzo precyzyjnego sprzętu. Cieszymy się zaufaniem Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Współpracowaliśmy z firmami budowlanymi przy skomplikowanych i pilnych projektach. Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu trudnych zadań. Dziś przekuwamy nasze doświadczenie w pracy jako geodeta Olsztynek w satysfakcję i zadowolenie Klientów.

Ponad 14 lat doświadczenia

Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, których wiedza i umiejętności sprawiają, że każde zlecenie jest realizowane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Działamy sumiennie, starannie i solidnie

Każdy pomiar, każda analiza, każdy raport jest dokładnie przemyślany i sprawdzony, abyśmy mogli dostarczyć naszym Klientom informacje o najwyższej jakości. Zawsze stawiamy na dobry kontakt, rozumiejąc potrzeby klientów i dostosowując nasze usługi do konkretnych wymagań.

Uprawnienia zawodowe geodezyjne i do wykonywania lotów dronami

Zawsze dotrzymujemy obietnic i dostarczamy wyniki zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mogli mieć pełne zaufanie do naszej firmy.

Usługi geodezyjne Olsztynek

Jednym z ważnych elementów naszej pracy jako geodeta Olsztynek jest kartografia. Wykonujemy precyzyjne i staranne mapy przy użyciu bardzo dokładnych narzędzi pomiarowych i zaawansowanego oprogramowania komputerowego. Mapy projektowe są stworzone w celu planowania, projektowania i realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Zazwyczaj obejmują one szczegółowe informacje o topografii, rzeźbie terenu, lokalizacji istniejących budynków, linii komunikacyjnych i innych kluczowych elementów.

Wykonujemy:

 • wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu,
 • dokumentację do celów prawnych,
 • pomiary GNSS,
 • mapy do celów projektowych,
 • podziały nieruchomości,
 • odszukanie i wznowienie granic,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych,

Zobacz wybrane realizacje

20201216_093211
20210816_103857
geodeta-olsztyn-koper16_

Zobacz nasze opinie

Geo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja IconGeo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja

Mieczysława Pimpickiego 8/17, Olsztyn

5,0 78 reviews

 • Avatar Arleta Flis ★★★★★ 3 tygodnie temu
  100% polecam firmę Geo-strefa . Zlecenia wykonane bardzo sprawnie ,profesjonalnie , mieszkamy 250 km od działki na której dokonywaliśmy podziału , stałym kontakt telefoniczny z Panem Grzegorzem i informację z każdego etapu prac sprawił … More , że odrazu poczuliśmy że nasza sprawa jest w bardzo dobrych rękach . Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
 • Avatar Katarzyna Adamiuk ★★★★★ miesiąc temu
  Rzetelna firma, godna polecenia
 • Avatar Jacek Rusiecki ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marta Sikorska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam z całego serca pana Grzegorza super specjalista bardzo mi pomógł ,doradził w trudnym przypadku miły uczynny serdeczny
 • Avatar Marta Deptuła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Pana Grzegorza. Poświęcił przez telefon bardzo dużo czasu. Nakierował od czego powinnam zacząć. Podał cenne namiary na inne firmy, z którymi najpierw powinnam się skontaktować. Dzięki takiej pomocy kupiłam działkę … More ze spokojem i pewnością. Oczywiście wróciłam do Geo-strefy i tym sposobem w tym roku zaczynam budowę. Raz jeszcze dziękuję, będę polecać! Przemiły uczciwy człowiek 😊
 • Avatar grzybek ★★★★★ 2 miesiące temu
  P.Grzegorz godny polecenia. Zlecenia wykonane bardzo sprawnie. Szybka realizacja. Profesjonalne podejście. Konkurencyjne ceny. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. Polecamy w 100%

Geodeta Olsztynek - doświadczona firma geodezyjna

Nasze usługi geodezyjne Olsztynek obejmują także wykonywanie map do celów prawnych i inwentaryzacyjnych. Mapy stosowane w kontekście prawnym mają na celu udokumentowanie własności nieruchomości, granic działek oraz innych aspektów związanych z prawem gruntowym. Wykonujemy dokładne pomiary geodezyjne Olsztynek, żeby zachować najwyższy poziom precyzji naszych dokumentów. Mapy powykonawcze powstają po zakończeniu projektu lub budowy i służą do udokumentowania, czy prace wykonane są zgodne z pierwotnymi planami.

W ramach obsługi geodezyjnej przeprowadzamy jako geodeta Olsztynek inwentaryzacje, dokumentując stan istniejących obiektów i sieci geodezyjnych. Aktualizacje te są istotne dla bieżącego monitorowania zmian w trakcie inwestycji. Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Na naszej firmie geodezyjnej można polegać.

Pomiary geodezyjne Olsztynek

Kompleksowa obsługa rozpoczyna się od dokładnych pomiarów terenowych, które obejmują m.in. topografię, rzeźbę terenu, lokalizację istniejących obiektów, a także sieci geodezyjne. Jako geodeta Olsztynek cechujemy się na tym etapie bardzo dużą dokładnością. W ramach obsługi geodezyjnej nasi specjaliści zajmują się projektowaniem niezbędnych pomiarów oraz ustalaniem granic działek.
W tym etapie uwzględniane są wszelkie wymogi prawne oraz specyficzne potrzeby inwestycji. Dbamy o prawidłową orientację i poziomowanie konstrukcji poprzez kontrolę osi i poziomów – to kolejny istotny element kompleksowej obsługi geodezyjnej.
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail