Geodeta Pasym - usługi geodezyjne, pomiary

Jako doświadczony zespół geodeta Pasym oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, usługi pomiarowe, sporządzanie map oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji. Świadczymy usługi geodezyjne Pasym na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, żeby zapewniać kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Z nami każda budowa zacznie się i skończy w prawidłowy sposób.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę

Ponad 14 lat doświadczenia – Profesjonalnie i rzetelnie

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail

geodeta pasym usługi geodezyjne

Geodeta Pasym - dlaczego zaufało nam setki klientów

W naszych działaniach jako geodeta Pasym zawsze zachowujemy najwyższe standardy jakości. Klienci cenią nas za kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Nawet najmniejszej realizacji poświęcamy dużo uwagi. Wykonujemy precyzyjne pomiary przy użyciu zaawansowanego sprzętu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie placu przed budową. Oferujemy usługi geodezyjne Pasym dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Ponad 14 lat doświadczenia

Nasz zespół geodetów to grupa wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży. Jesteśmy dumni z wieloletniej historii świadczenia wysokiej jakości usług jako geodeta Pasym dla Klientów z różnych sektorów, od indywidualnych inwestorów po przedsiębiorstwa budowlane i instytucje publiczne.

Działamy sumiennie, starannie i solidnie

Nasz profesjonalizm jest podkreślony nie tylko przez nasze wykształcenie i certyfikacje, ale także przez zaangażowanie w każdy etap projektu. Rozumiejąc, że geodezja to kluczowy element skutecznej realizacji inwestycji, dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi przyczyniały się do sukcesu każdego projektu.

Uprawnienia zawodowe geodezyjne i do wykonywania lotów dronami

Nasze pomiary są dokładne, a opracowane dokumenty geodezyjne spełniają najwyższe standardy branżowe. Wierzymy jako geodeta Pasym, że rzetelność i precyzja są niezbędne, aby zapewnić solidne podstawy dla rozwoju projektów inwestycyjnych.

Usługi geodezyjne Pasym

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy atrakcyjne stawki i zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Jako geodeta Pasym pracujemy zarówno w biurze, jak i w terenie, nie bojąc się trudno dostępnych miejsc. Nasze auta terenowe pozwalają nam dostać się wszędzie

Oferujemy:

 • wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu,
 • dokumentację do celów prawnych,
 • mapy do celów projektowych,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • podziały nieruchomości,
 • pomiary GNSS,
 • odszukanie i wznowienie granic,
 • inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych.

Zobacz wybrane realizacje

20201216_093211
20210816_103857
geodeta-olsztyn-koper16_

Zobacz nasze opinie

Geo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja IconGeo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja

Mieczysława Pimpickiego 8/17, Olsztyn

5,0 78 reviews

 • Avatar Arleta Flis ★★★★★ 3 tygodnie temu
  100% polecam firmę Geo-strefa . Zlecenia wykonane bardzo sprawnie ,profesjonalnie , mieszkamy 250 km od działki na której dokonywaliśmy podziału , stałym kontakt telefoniczny z Panem Grzegorzem i informację z każdego etapu prac sprawił … More , że odrazu poczuliśmy że nasza sprawa jest w bardzo dobrych rękach . Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
 • Avatar Katarzyna Adamiuk ★★★★★ miesiąc temu
  Rzetelna firma, godna polecenia
 • Avatar Jacek Rusiecki ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marta Sikorska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam z całego serca pana Grzegorza super specjalista bardzo mi pomógł ,doradził w trudnym przypadku miły uczynny serdeczny
 • Avatar Marta Deptuła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Pana Grzegorza. Poświęcił przez telefon bardzo dużo czasu. Nakierował od czego powinnam zacząć. Podał cenne namiary na inne firmy, z którymi najpierw powinnam się skontaktować. Dzięki takiej pomocy kupiłam działkę … More ze spokojem i pewnością. Oczywiście wróciłam do Geo-strefy i tym sposobem w tym roku zaczynam budowę. Raz jeszcze dziękuję, będę polecać! Przemiły uczciwy człowiek 😊
 • Avatar grzybek ★★★★★ 2 miesiące temu
  P.Grzegorz godny polecenia. Zlecenia wykonane bardzo sprawnie. Szybka realizacja. Profesjonalne podejście. Konkurencyjne ceny. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. Polecamy w 100%

Geodeta Pasym - doświadczona firma geodezyjna

Nasze usługi geodezyjne Pasym proponujemy inwestorom, którzy są zainteresowani kompleksową obsługą. Pomagamy w wyborze odpowiedniej działki inwestycyjnej, wyznaczamy jej granice i sprawdzamy, czy wszystko jest zgodne z przedstawioną dokumentacją. Dzięki temu jako geodeta Pasym pomagamy uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości.

Wytyczamy budynki i wykopy pod instalacje, a także sprawdzamy, czy wszystkie prace ziemne i roboty budowlane są realizowane zgodnie z założeniami i projektem. Nasze pomiary geodezyjne Pasym są wyjątkowo dokładne. Stawiamy na precyzję w każdym naszym działaniu. Sprawia to, że jako geodeta Pasym cieszymy się uznaniem i zaufaniem inwestorów, którzy zdecydowali się na kompleksową obsługę geodezyjną swoich projektów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pomiary geodezyjne Pasym

Współrzędne geodezyjne

Określają położenie punktu na powierzchni ziemi, zazwyczaj wykorzystywane są współrzędne geograficzne (szerokość i długość geograficzna).

Niwelacja terenu

Pomiar różnicy poziomów pomiędzy różnymi punktami, służy do ustalania różnic wysokości. Świadczymy takie usługi geodezyjne Pasym z wykorzystaniem najnowszego sprzętu pomiarowego.

Sieć geodezyjna

System punktów pomiarowych połączonych ze sobą, tworzący referencyjną strukturę dla pomiarów na obszarze danego regionu.

Mapa do celów projektowych

Dokument kartograficzny wykorzystywany przez architektów i projektantów. Do jego sporządzenia potrzebny jest uprawniony geodeta Pasym.

Prawo geodezyjne

Zbiór przepisów regulujących działalność geodezyjną, normy i zasady postępowania w tej dziedzinie. Geodezją może zajmować się wyłącznie osoba, która posiada do tego odpowiednie uprawnienia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail