Geodeta Dobre Miasto - usługi geodezyjne, pomiary

Oferujemy szeroki zakres usług jako geodeta Dobre Miasto. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac pomiarowych, kartograficznych i kontrolnych. Sporządzamy precyzyjną dokumentację zgodną z obowiązującymi przepisami. Świadczymy usługi geodezyjne Dobre Miasto na najwyższym poziomie dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, organizacji oraz instytucji.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę

Ponad 14 lat doświadczenia – Profesjonalnie i rzetelnie

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail

geodeta dobre miasto usługi geodezyjne

Geodeta Dobre Miasto - dlaczego zaufało nam setki klientów

Jako doświadczony geodeta Dobre Miasto wspieramy inwestorów na wszystkich etapach realizacji. Pomagamy ustalić, gdzie faktycznie znajdują się granice działki inwestycyjnej jeszcze przed jej zakupem. Nasze precyzyjne pomiary geodezyjne Dobre Miasto są niezbędne podczas podziału nieruchomości na mniejsze parcele.

Ponad 14 lat doświadczenia

Nasi specjaliści posiadają bogate portfolio projektów geodezyjnych, w tym pomiarów terenowych, opracowywania map, sporządzania dokumentacji geodezyjnej oraz udziału w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Działamy sumiennie, starannie i solidnie

Podejmujemy każde zlecenie z zaangażowaniem i troską o indywidualne potrzeby Klienta. Nasza firma dba o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z ustalonym harmonogramem, a nasi Klienci byli informowani na bieżąco o postępach prac geodezyjnych.

Uprawnienia zawodowe geodezyjne i do wykonywania lotów dronami

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych geodetów, dla których precyzja to priorytet. Wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów, zapewniając nie tylko pełną zgodność z obowiązującymi normami i przepisami, ale także najwyższą jakość wykonanych usług.

Usługi geodezyjne Dobre Miasto

Proponujemy usługi geodezyjne Dobre Miasto na najwyższym poziomie dla inwestorów prywatnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Działamy szybko i profesjonalnie, nie powodując opóźnień na placu budowy.

Nasza oferta obejmuje wiele usług w tym między innymi:

 • odszukanie i wznowienie granic,
 • wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu,
 • mapy do celów projektowych,
 • pomiary GNSS,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • podziały nieruchomości,
 • dokumentację do celów prawnych,
 • inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych,
 • posiadamy uprawnienia do latania dronami

Zobacz wybrane realizacje

20201216_093211
20210816_103857
geodeta-olsztyn-koper16_

Zobacz nasze opinie

Geo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja IconGeo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja

Mieczysława Pimpickiego 8/17, Olsztyn

5,0 78 reviews

 • Avatar Arleta Flis ★★★★★ 3 tygodnie temu
  100% polecam firmę Geo-strefa . Zlecenia wykonane bardzo sprawnie ,profesjonalnie , mieszkamy 250 km od działki na której dokonywaliśmy podziału , stałym kontakt telefoniczny z Panem Grzegorzem i informację z każdego etapu prac sprawił … More , że odrazu poczuliśmy że nasza sprawa jest w bardzo dobrych rękach . Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
 • Avatar Katarzyna Adamiuk ★★★★★ miesiąc temu
  Rzetelna firma, godna polecenia
 • Avatar Jacek Rusiecki ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marta Sikorska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam z całego serca pana Grzegorza super specjalista bardzo mi pomógł ,doradził w trudnym przypadku miły uczynny serdeczny
 • Avatar Marta Deptuła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Pana Grzegorza. Poświęcił przez telefon bardzo dużo czasu. Nakierował od czego powinnam zacząć. Podał cenne namiary na inne firmy, z którymi najpierw powinnam się skontaktować. Dzięki takiej pomocy kupiłam działkę … More ze spokojem i pewnością. Oczywiście wróciłam do Geo-strefy i tym sposobem w tym roku zaczynam budowę. Raz jeszcze dziękuję, będę polecać! Przemiły uczciwy człowiek 😊
 • Avatar grzybek ★★★★★ 2 miesiące temu
  P.Grzegorz godny polecenia. Zlecenia wykonane bardzo sprawnie. Szybka realizacja. Profesjonalne podejście. Konkurencyjne ceny. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. Polecamy w 100%

Geodeta w Dobrym Mieście - doświadczona firma geodezyjna

Jako geodeta Dobre Miasto sporządzamy różne rodzaje map. Wykonujemy mapy do celów projektowych, które są potrzebne biurom architektonicznym do rozpoczęcia prac. Sprawdzamy, czy stan faktyczny zgadza się z dokumentacji do celów prawnych. Nasze usługi geodezyjne Dobre Miasto pozwalają przejść proces prawny związany z pozyskiwaniem zezwolenia na budowę lub podziałem nieruchomości. Do tworzenia map wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie komputerowe. Mamy doświadczenie w pracy jako geodeta Dobre Miasto i wykorzystujemy je z pożytkiem dla naszych Klientów.

Po zakończeniu prac budowlanych należy wykonać mapę inwentaryzacyjną. Sprawdzamy wówczas jako geodeta Dobre Miasto, czy wszystkie elementy są zgodne z projektem i przygotowujemy mapę, która oddaje faktyczny stan wykonanych prac. Taki dokument jest potrzebny, żeby uzyskać zgodę na użytkowanie budynku, dlatego warto wykorzystać usługi geodezyjne Dobre Miasto naszej firmy. Dzięki nam wszystkie procesy formalno-prawne przebiegają bez żadnych problemów.

Pomiary geodezyjne Dobre Miasto

Do pomiarów jako geodeta Dobre Miasto używamy zaawansowanego sprzętu pomiarowego. Posiadamy proste i zaawansowane urządzenia optyczne oraz sprzęt laserowy. Pozwala nam to świadczyć usługi geodezyjne Dobre Miasto szybko i dokładnie. Adaptujemy się do warunków terenowych i wykorzystujemy najlepszą metodę. Posiadamy także urządzenia do satelitarnego mierzenia odległości, co przydaje się w przypadku dużych terenów, gdy trzeba uzyskać wysoki poziom precyzji. Z nami pomiary geodezyjne zawsze są precyzyjne.

Działamy jako geodeta Dobre Miasto od wielu lat, współpracując z lokalnymi firmami budowlanymi. Nasze doświadczenie przekuwamy w zadowolenie Klientów. Wykonane pomiary przenosimy do dokumentacji, co pozwala podejmować przemyślane i rozsądne decyzje, sporządzać dobre projekty oraz przechodzić wszelkie formalne procedury. Zajmujemy się także jako geodeta Dobre Miasto kompleksową obsługą geodezyjną inwestycji dla firm oraz instytucji, co pozwala zaoszczędzić sporo kłopotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i podjęcia współpracy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail