Geodeta Biskupiec - usługi geodezyjne, pomiary

Jako doświadczony geodeta Biskupiec oferujemy szeroki zakres usług dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, organizacji oraz instytucji. Oferujemy usługi geodezyjne Biskupiec oparte na wieloletnim doświadczeniu. Wykorzystujemy zaawansowany sprzęt do pomiarów oraz tworzenia map. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, wiedzę oraz doświadczenie.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę

Ponad 14 lat doświadczenia – Profesjonalnie i rzetelnie

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail

geodeta biskupiec usługi geodezyjne

Geodeta Biskupiec - dlaczego zaufało nam setki klientów

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy jako geodeta Biskupiec. Stawiamy na najwyższą jakość usług oraz precyzję. Nasze mapy zawsze są zgodne ze stanem faktycznym. Zaufały nam już setki Klientów. Pracowaliśmy przy niezwykle skomplikowanych i dużych projektach, co pozwoliło nam poszerzyć nasze możliwości jako geodeta Biskupiec. Zapraszamy do współpracy!

Ponad 14 lat doświadczenia

Nasi specjaliści posiadają bogate portfolio projektów geodezyjnych, w tym pomiarów terenowych, opracowywania map, sporządzania dokumentacji geodezyjnej oraz udziału w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Działamy sumiennie, starannie i solidnie

Podejmujemy każde zlecenie z zaangażowaniem i troską o indywidualne potrzeby Klienta. Nasza firma dba o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z ustalonym harmonogramem, a nasi Klienci byli informowani na bieżąco o postępach prac geodezyjnych.

Uprawnienia zawodowe geodezyjne i do wykonywania lotów dronami

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych geodetów, dla których precyzja to priorytet. Wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów, zapewniając nie tylko pełną zgodność z obowiązującymi normami i przepisami, ale także najwyższą jakość wykonanych usług.

Usługi geodezyjne Biskupiec

Wykonujemy pomiary geodezyjne Biskupiec na najwyższym poziomie. Pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na budowę oraz rozpoczęciu projektu budowlanego. W procesie realizacji inwestycji budowlanej jest wiele obszarów, w których pomoc geodety będzie niezbędna. Działamy jako geodeta Biskupiec na podstawie najnowszych przepisów prawa.

Oferujemy szereg różnych usług m.in.:

 • mapy do celów projektowych,
 • podziały nieruchomości,
 • odszukanie i wznowienie granic,
 • wytyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu,
 • dokumentację do celów prawnych,
 • pomiary GNSS,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych.

Zobacz wybrane realizacje

20201216_093211
20210816_103857
geodeta-olsztyn-koper16_

Zobacz nasze opinie

Geo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja IconGeo-strefa Grzegorz Koper Geodeta Olsztyn | Usługi geodezyjne, geodezja

Mieczysława Pimpickiego 8/17, Olsztyn

5,0 78 reviews

 • Avatar Arleta Flis ★★★★★ 3 tygodnie temu
  100% polecam firmę Geo-strefa . Zlecenia wykonane bardzo sprawnie ,profesjonalnie , mieszkamy 250 km od działki na której dokonywaliśmy podziału , stałym kontakt telefoniczny z Panem Grzegorzem i informację z każdego etapu prac sprawił … More , że odrazu poczuliśmy że nasza sprawa jest w bardzo dobrych rękach . Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami.
 • Avatar Katarzyna Adamiuk ★★★★★ miesiąc temu
  Rzetelna firma, godna polecenia
 • Avatar Jacek Rusiecki ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Marta Sikorska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam z całego serca pana Grzegorza super specjalista bardzo mi pomógł ,doradził w trudnym przypadku miły uczynny serdeczny
 • Avatar Marta Deptuła ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Pana Grzegorza. Poświęcił przez telefon bardzo dużo czasu. Nakierował od czego powinnam zacząć. Podał cenne namiary na inne firmy, z którymi najpierw powinnam się skontaktować. Dzięki takiej pomocy kupiłam działkę … More ze spokojem i pewnością. Oczywiście wróciłam do Geo-strefy i tym sposobem w tym roku zaczynam budowę. Raz jeszcze dziękuję, będę polecać! Przemiły uczciwy człowiek 😊
 • Avatar grzybek ★★★★★ 2 miesiące temu
  P.Grzegorz godny polecenia. Zlecenia wykonane bardzo sprawnie. Szybka realizacja. Profesjonalne podejście. Konkurencyjne ceny. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami. Polecamy w 100%

Geodeta w Biskupcu - doświadczona firma geodezyjna

Jako doświadczony geodeta Biskupiec wiemy, jak ważnym działem geodezji jest kartografia. Sporządzamy mapy do celów projektowych, które są niezbędne podczas pracy nad projektem obiektu. Nasze usługi geodezyjne Biskupiec wykorzystują także biura projektowe i architektoniczne. Mapy do celów projektowych to jednak nie wszystko, co oferujemy. Wykonujemy także jako geodeta Biskupiec mapy do celów prawnych oraz inwentaryzacyjnych. Zawsze kierujemy się przy tym interesem naszych Klientów.

Do tworzenia map jako geodeta Biskupiec wykorzystujemy zaawansowane urządzenia pomiarowe. Korzystamy z przyrządów optycznych, laserowych oraz satelitarnych. Przy dużych inwestycjach zachowujemy tak samo wysoki poziom precyzji. Nasze usługi geodezyjne Biskupiec są staranne, profesjonalne i precyzyjne

Pomiary geodezyjne Biskupiec

Nasza praca jako geodeta Biskupiec zaczyna się jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty. Pomagamy ustalić granice działki oraz odtworzyć je po zatarciu. Korzystamy z lokalnych zasobów kartograficznych oraz sporządzamy niezbędne dokumenty. Oferujemy usługi geodezyjne Biskupiec dostosowane do potrzeb inwestorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, nadzorujemy prace budowlane i sprawdzamy, czy wszystko przebiega zgodnie z projektem. Nasza praca jest niezbędna podczas podziału nieruchomości i wykonywania różnego rodzaju prac, które mają na celu ustalenie stanu faktycznego.

Warto zaangażować specjalistów, którzy umieją realizować usługi geodezyjne Biskupiec. Nasza firma to gwarancja precyzji i sumienności podczas sporządzania map i dokumentacji. Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń oraz załatwieniu wszystkich spraw urzędowych. Także oddanie budynku do użytku musi być poprzedzone naszymi działaniami. Jako geodeta Biskupiec pomagamy przeprowadzić prace odbiorcze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współprac

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas

Wyślij e-mail